Antalya Erken Boşalmadan Kurtulmak

antalya erken boşalmadan kurtulmak

Antalya Erken Boşalmadan Kurtulmak

Antalya Erken Boşalmadan Kurtulmak

Antalya Cinsel Terapi sitesinde cinsel işlev bozukluklarına dair bilgilendirici yazılar ve videolar hazırladık. Antalya Erken Boşalmadan Kurtulmak adlı yazımızda, erken boşalmanın ne kadar yaygın olduğunu, erken boşalmayı fark edip kabul etmenin ne kadar önemli olduğunu söylüyoruz.

Sitemizde cinsel terapi, vajinismus ve diğer yaygın cinsel sorunlar başlıklı yazılarımızı okumalısınız. Burada okuyacağınız ve izleyeceğin hiçbir şey tedavi amacı taşımaz. Buradan alacağınız bilgilerle, cinsel terapist ihtiyacınızın olup olmadığını fark edebilirsiniz.  Psikolog, jinekolog, ürolog, psikiyatrist yardımıyla erken boşalmadan kurtulmak mümkün. Erken (denetimsiz) boşalmanın gerçekten ne olduğunu öğrenmek ve tedavi için neler yapılabileceğinizi bilmek istiyorsanız bu yazıyı dikkatle okumanızı öneririz.

Erken Boşalma Ne Kadar Yaygındır?

Erken boşalma sorunu ile başetmek mi? Bu konuda yalnız değilsiniz. ABD’de, Haziran 2016 yılında yayımlanan bir araştırmaya göre erkeklerin yaklaşık %20 ile %30’u cinsel yaşamında erken boşalma yaşıyormuş (July 2016 in Drug Discovery Today). Kısacası hangi yaşta olursa olsun erkekler bu can sıkıcı cinsel sorunla başetmek durumunda kalıyor. Evet yaşanıyor! Boşalmayı denetleyememek, hem erkeği hem kadını strese sokuyor, kişiye temel güvensizlik duygusu başta olmak üzere birçok duygusal ve psikolojik sorunlar yaşatıyor.  Cinsel terapiye gitmek erken boşalmadan kurtulmanızı, duygusal ve psikolojik olarak rahatlamanızı sağlar.

Erken Boşalma Sorunu Farketmek ve Kabul Etmek

Denetimsiz boşalma sorunu yaşayan birisi için konuyu bir problem olarak görmek ve üzerinde konuşmak gerçekten güçtür. Zira, ne eşle ne de her hangi bir uzmanla öyle kolay kolay konuşulamıyor. Antalya erken boşalmadan kurtulmak, diğer cinsel işlev bozukluklarında  olduğu gibi,  sorunu fak edip kabul etmekle başlar. Ancak, bu sorunla baş etmede en önemli nokta onun üzerinde konuşmaya başlayabilmektir. Yani böyle bir ‘sorununuz olduğunu’ farkedip kabul etmek, atılacak ilk adımdır diyebiliriz. Denetimsiz boşalmanın gerçekten ne olduğunu öğrenmek ve tedavi için neler yapılabileceğinizi bilmek istiyorsanız Erken Boşalma Nedir? isimli yazımızı oluyabilirsiniz.

Antalya erken boşalmadan kurtulmak için bulunduğunuz yere en yakın Antalya cinsel terapi merkezine ulaşıp daha detaylı bilgi alabilirsiniz. Erken boşalma sorunu, bir cinsel uyum sorunudur. Erken boşalma sorununu fark eden ve kabul eden çözüm için adım atmaya hazırdır. Atacağınız ilk adım mail yolu ile ya da telefonla Antalya Cinsel Terapi Merkezi iletişime geçmektir.

Antalya Erken Boşalma Tedavisi

 

©2017 Antalya Klinik Psikolog, Antalya Cinselterapist, Ali Bıçak, Her Hakkı Saklıdır.

Antalya Cinsel Terapi içeriğini sürekli yeniler, yeni içerikler üretmeye devam eder. ?

Antalya Vajinismus Nedir?

Antalya Vajinismus Nedir ?

Antalya Vajinismus Nedir? Antalya cinsel terapi sitesi olarak, “Antalya Vajinismus Nedir?” sorusunun …

Antalya Cinsel Terapi Nedir

Antalya Cinsel Terapi Nedir ?

Antalya Cinsel Terapi Nedir ? Sizler için hazırladığımız bu videoda, cinsel terapiyle …

Antalya Erken Boşalma Tedavisi

Erken Boşalma Tedavisi

Antalya Erken Boşalma Tedavisi Antalya erken boşalma tedavisi yazımızı, erken boşalma, …

antalya erken boşalmadan kurtulmak

Antalya Erken Boşalmadan Kurtulmak

Antalya Erken Boşalmadan Kurtulmak Antalya Cinsel Terapi sitesinde cinsel işlev bozukluklarına …

erken boşalma sebepleri

Erken Boşalma Sebepleri

Erken Boşalma Sebepleri Antalya Cinsel Terapi sayfamızda, cinsel uyumsuzluklarla ilgili bilgilendirici …

erken boşalma nedir

Erken Boşalma Nedir ?

Erken Boşalma Nedir ? Erken Boşalma Nedir ? başlıklı yazımızda erkeklerin karşılaştığı, …